Yatırımları İçin Özgür Demirtaş İle Buluşmuştu: Zehra Güneş’in Serveti Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Dünyanın en çok kazanan 10 voleybolcusu” listesine girme başarısı gösteren Zehra Güneş, sergilediği performansla kupalara ambargo koymaya devam ediyor.

Parkede yansıttığı performansın mükafatını maddi olarak da elde eden güzel oyuncu, kazandıklarıyla 24 yaşında şimdiden büyük bir servet sahibi olmuş durumda.

Voleyboldaki yeteneklerinin yanı sıra, sosyal medya hesaplarındaki milyonlarca takipçisi nedeniyle markaların ilgi odağı haline gelen ünlü oyuncu, yatırımlarını doğru yönlendirebilmek için profesyonel destek almaktan kaçınmıyor. Güneş, son olarak Prof. Dr. Özgür Demirtaş ile bir araya gelmiş ve ikilinin birlikte verdikleri fotoğraf sosyal medyada gündem olmuştu.

SERVETİYLE DUDAK UÇUKLATTI

Bugüne kadar yıllık kazançları ve yatırımları dikkate alınarak yapılan hesaplamada, Güneş’in şu ana kadar 4 milyon dolarlık bir servet elde ettiği öğrenilirken, ünlü oyuncunun doğru yatırım tercihleri için sürekli olarak danışmanlık hizmetleri aldığı öğrenildi.

Yalnızca danışmanlık hizmeti almayan genç oyuncu, aynı zamanda finansal okur yazarlığını geliştirebilmek için ekonomi dersleri de almayı tercih ediyor. Son yıllarda Türkiye ve dünyada voleybol oyununun popülerliği artış gösterirken, artan reklam gelirleri oyuncu maaşlarını da yukarı çekti.

Güneş’in Vakıfbank ile geçtiğimiz aylarda yenilediği sözleşmede, genç oyuncu ve Vakıfbank arasındaki birlikteliğin 2 yıl daha süreceği belirtilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx