Coinbase Bu Altcoin’e Müjdeyi Verdi: Listeleme Geliyor!

Önde gelen kripto para borsası Coinbase, Render (RENDER) için destek ekleyeceğini duyurdu. Altcoin fiyatı yeşil piyasanın ortasında müjdeli habere rağmen kırmızıda. Bu arada, Kenetic Capital 4,1 milyon RNDR’lik son varlık dilimini bugün Binance’e yatırdı. Bu da satış baskısının fiyat performansını etkilediğini gösteriyor.

Coinbase, Render’e liste müjdesi verdi!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa yeni bir ivme yakaladı ve bırakmaya niyetli değil. Bu pozitif atmosferde kripto borsaları da müşterilerini yeni tokenlerle tanıştırmak için çalışıyor. Bu bağlamda, önde gelen kripto borsası Coinbase, Render (RENDER) için destek ekleyeceğini duyurdu. Borsa, altcoin listesi için şu paylaşımı yaptı:

Coinbase, Solana ağında (SPL token) Render (RNDR) için destek ekleyecektir. Bu varlığı diğer ağlar üzerinden göndermeyin, aksi takdirde fonlarınız kaybolabilir. Bu varlık için transferler, ticaretin desteklendiği bölgelerde Coinbase ve CoinbaseExch’te mevcuttur.

Altcoin listesi için ayrıntılar

Coinbase, “Render Network, ağlarını Ethereum’dan Solana’ya taşıdı. Bu sizin için ne anlama geliyor?” başlığı altında bazı açıklamalar yaptı. Ayrıca listelemeye ilişkin olarak şu bilgileri verdi:

Likidite koşullarının karşılanması halinde alım satım 15 Şubat 2024 tarihinde TSİ 09:00’da veya sonrasında başlayacak. Bu varlığın yeterli arzı sağlandığında, RENDER-USD işlem paritesinde alım satım aşamalı olarak başlatılacaktır. Coinbase, Render tokeninin hem Ethereum hem de Solana ağlarında alım satımını destekleyecektir. Ethereum ağındaki Render, RNDR ticker’ını korurken Solana’daki Render, RENDER ticker’ına sahip olacak ve ticaret platformumuzda Render (Solana) olarak adlandırılacaktır. Ethereum ağındaki Render tokenlerini Solana ağına taşıma planımız bulunmamaktadır.

Fiyat düşerken, büyük kurumsal yatırımcı beklenmedik bir hamle yaptı

SpotOnChain’e göre Kenetic Capital, yaklaşık 20,4 milyon dolar değerindeki 4,1 milyon RNDR’lik son varlık dilimini bugün Binance’e yatırdı. Kenetic Capital, bu hamleden önce RNDR’nin en büyük kurumsal holding adresiydi. Tahminlere göre, kurumsal yatırımcı RNDR satışından 15,95 milyon dolar kazandı. Bu bağlamda SpotOnChain, şu paylaşımı yaptı:

Kenetic Capital son 4,1 milyon RNDR’yi (20,4 milyon dolar) 6 saat önce Binance’e yatırdı. Özellikle, Kenetic Capital 0xf26, 24 Aralık 2023’ten bu yana 6,6 milyon RNDR’nin (32,5 milyon dolar) tamamını CEX’e yatırmadan önce RNDR’nin en büyük kurumsal holding adresiydi. RDNR’den elde edilen tahmini toplam kâr: 15,95 milyon dolar.

Altcoin fiyat performansı

Render fiyatları 26 Aralık’ta 5,281 dolar ile en yüksek seviyeye ulaştı. Bununla birlikte, daha sonra hızla düştü. Bu düşüş, Kenetic Capital’in elindeki hisseleri satmaya başlamasından kısa bir süre sonra gerçekleşti. Günler süren sert düşüşlerin ardından RNDR, 8 Ocak’ta 3,37 dolar ile en düşük seviyesine geriledi. Altcoin, burada destek buldu.

Fiyat, Şubat ayının başında boğalar 5 dolar seviyesinde bir tuğla duvara çarpana kadar toparlanmaya başladı. RNDR, 6 Şubat’ta günlük MA 50 destek seviyesi olan 4,28 dolarda toparlanmadan önce daha da geriledi. Bu tarihten itibaren altcoin fiyatı yükseldi. Ancak kazanç küçük fiyat düşüşleriyle noktalandı. 13 Şubat’ta RNDR fiyatı 5,156 dolara kadar yükseldi. Bu noktada satıcılar kâr almaya başladı. Böylece, RNDR fiyat geri çekildi. Yazı sırasında, RNDR günlük grafiğinde hafif kayıpla 5 dolardan işlem görüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx