Boşanma sonrası itirafta bulunan Mehmet Aslantuğ, paylaşımını sildi

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın 27 yıllık evliliğini bitiren duruşma geçen pazartesi günü Beykoz Adliyesi’nde görüldü. Duruşmaya çift el ele geldi. Arzum Onan, gazetecilerin sorularını “Arkadaşlar çok hassas bir konu, böyle konuşulur mu?” sözüyle geçiştirdi. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin duruşması sadece 5 dakika sürdü.

Boşanma sonrası Instagram hesabından Arzum Onan’la yıllar önce çektirdikleri bir kareyi yayınlayarak duygularını anlatan Aslantuğ, paylaşımını kısa süre sonra kaldırdı.

“6 AYDIR EV OLARAK AYRIYIZ”

Mehmet Aslantuğ sildiği paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Bu mesaj gönül verenlere/gönül koyanlara borcumdur, kiralık gönülleri hiç ilgilendirmez. Eylül çocuğuyum ben ama mayısın cilveleriyle karşılaştım daha çok! Mesela… Bu güzel kadını bir mayıs sabahı tanıdım. (4 Mayıs 1994) Duygusal göçünü başlatalı kabaca bir yıl oldu. Ve o göçte de ‘mayısın’ parmağı var mı gerçekten bilmiyorum. Son altı aydır ev olarak da ayrıyız. Zaman dönüp dolaştı, ayrılığın mahkeme kararı da yine bir mayıs sabahına denk düştü.”

“Neyse… Ayın günahını daha fazla almak istemem zira 19 Mayıs’ın silinmez mirası mühürlüdür gönlümde. Bu vesileyle aktarmak istediğim, yine kaptandan ziyade ‘bir abi’ tavsiyesi olarak şudur: Aşk, arkanızı kollarken el ele tutuşmak kolaydır. Aşka tutulmadan atıp tutmak da… Onu kaybettiğiniz zaman da el vermeyi deneyin. O ezici duyguda bile ‘el ele’ olmayı yani. Omuz atmak yerine, omuz vermeyi… Yer çekiminin kalktığını hissedeceksiniz! Dilerim kimse yaşamak zorunda kalmaz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir