Aleyna Tilki’nin Menajeri Haluk Şentürk “Hedefinde Ben Varım” Dedi, Zehir Zemberek Açıklamalar Yaptı

Müzik sektöründe yaşadığı zorlukları anlatan ve sahnelerden alıkonulduğunu söyleyerek isyan eden Aleyna Tilki’nin menajeri Haluk Şentürk konuyla ilgili konuştu. Zehir zemberek açıklamalarda bulunan menajer, ‘Aleyna kendi kendisinin katili’ dedi.

Kaynak: https://10haber.net/2023/12/08/hedeft…

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Aleyna Tilki, dün gece uzun bir video paylaşmış, müzik sektöründe yaşadığı zorluklardan bahsetmişti.

Müzik sektörünü domine eden isimlerin çoğunun ‘omurgasız’ olduğunu, sahnelerden alıkonulduğunu ve tacize uğradığı mekanlarda çıkmaya zorlandığını belirten Aleyna Tilki’nin paylaşımı sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturmuştu.

Takipçileriyle dertleştiği ve sektörden şikayetçi olduğu videonun ardından, bir açıklamada daha bulunan Aleyna Tilki, hemcinsi meslektaşlarını hedef alarak “Feminist zannettiğiniz kadınlar sektörden ekmek yememem için turnemi iptal ettiriyor” açıklamasında bulunmuştu.

Bunun üzerine sosyal medyada, Tilki’nin bahsettiği kadın sanatçıların kim veya kimler olabileceğine dair tartışmalar başladı.

Olaylar alevlenmişken, Aleyna Tilki’nin serzenişine dair ilk açıklama Gülşen, Hadise ve Yıldız Tilbe gibi isimlerin de menajerliğini yapan Haluk Şentürk’ten geldi.

Aleyna Tilki’nin arkasında durması beklenen menajer Haluk Şentürk tam aksini yaparak Tilki hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

‘Açıkça ve çekinmeden söylüyorum; Aleyna’nın sözlerinin hedefinde direkt ben varım!’ diyen Haluk Şentürk, ‘Bunu gerçekle ilgili bir çekincem olmadığı için rahatlıkla söylüyorum. Sebebine gelince; iki hafta önce bir Avrupa turnesi başladı. Grupta 20’ye kadın sanatçı bulunuyor. Aralarında menajerlerini yürüttüğüm isimler var. Aleyna’nın ifadesinin aksine kadroda onun da yer alması için çok çaba harcadım. Bu çabamı yanlış yorumlamasını toyluğuna veriyorum.’ dedi.

Ardından hem kendisi hem de temsil ettiği sanatçıları da koruma altına alınarak sözlerine devam eden Haluk Şentürk, “Ne ben, ne de çalıştığım sanatçılar onun önünü kesmek, işini bozmak için çaba ya da vakit harcayamayız” dedi.

Ardından vitesi biraz daha artıran ve sert çıkışlarda bulunan Haluk Şentürk, sözlerini, ‘Suçlama, küfür ve el hareketi cahilliğinden! Halbuki çok özel bir yetenek. Ama kariyerini yönetemiyor ve saçmalıyor. Paylaşımlarına, mesajlarına dikkat etmezse daha çok üzülür. Bü ülkenin yapısına saygı duyacak. Büyüklerine karşı edepli davranacak. Nankör olmayacak. Bir de ‘Ölmemi istiyorlar’ demiş. Ökdürmek mi? Aleyna kendi kendisinin katili!’ diyerek bitirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx