Vivo’nun iki yeni telefonu lansmana günler kala kendini gösterdi

Akıllı telefon dünyasının en önemli bütçe dostu cihaz üreticilerinden biri olan Vivo, 17 Ağustos’ta Hindistan’da gerçekleştireceği bir lansmanla iki yeni akıllı telefon modelini daha tanıtacak. Ancak bugün ortaya çıkan bir görsel, Çinli şirketin lansmanda iki değil üç modelin perdesini kaldıracağını gösteriyor.

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerden öğrendiğimiz kadarıyla, Vivo’nun tanıtacağı modeller Vivo V25 ve Vivo V25 Pro olacaktı. Ancak bugün sızdırılan bir görselde üçüncü bir modelin varlığını yani Vivo V25e’yi de görmüş olduk. Peki bu telefonların özellikleri neler?

Vivo’nun iki yeni telefonu lansmana günler kala kendini gösterdi

Vivo V25’in özelliklerine baktığımız zaman, bu telefonun 6,44 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekranla geleceğini ve gücünü MediaTek Dimensity 900 yonga setinden alacağını biliyoruz. 8GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip olması beklenen telefonun arka yüzeyinde 64MP’lik bir ana kamera olacak. Bu telefonun aynı zamanda 44W hızlı şarj teknolojisini de destekleyeceğini söyleyelim.

Peki V25e modelinde ne gibi özellikler bulunacak? Aslında genel itibariyle Vivo V25 ile benzer bir yapıda olan bu telefonda da 6,44 inç Full HD+ AMOLED panel, 8GB RAM, 128GB dahili depolama alanı, 64MP arka kamera gibi özellikler görmeyi bekliyoruz. V25e’yi V25’ten ayıran an önemli yönüyse, gücünü aldığı ve 4G destekli olan Snapdragon 720G yonga seti olacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.