Ünlülerden Babalar Günü mesajları

İşte ünlü isimlerin Babalar Günü paylaşımları…

Tarkan: “Babalar günümüz kutlu olsun.”

Pınar Altuğ: “Canım babam seni çok özlüyorum. Keşke kucağında biraz daha fazla oturabilecek zamanım olsaydı. Kızım da benim kadar şanslı, aynı senin gibi muhteşem bir babası var.”

Erol Evgin: “Babaların kalbi sevgi ve şefkatle doludur. Tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü içtenlikle kutlarım.”

Ceyda Düvenci: “Babam… Senden öğrendiklerimi yaş aldıkça ve hayatı deneyimledikçe daha iyi anlıyorum. Aşk için vazgeçtiklerin, sevdiklerin için yaptıkların, kocaman yüreğin, her gün beni arayıp ‘Buradayım’ diyen sesin, her sene doğum günümde doğduğum saatte çalan telefonum… Seni çok seviyorum. Yolun sonuna kadar yanındayım… İyi ki benim babamsın… İyi ki annemle yol arkadaşısın.”

Bülent Emrah Parlak: “Canım babam. Bana hiç nasihat vermedi. Sadece izledim. Memurdu, kul hakkı yemedi. Boğazımızdan 1 kuruş haram lokma geçirmedi. Yetti. Bugün sesimi kısacak her şeye karşı duruyorsam, alnım açıksa, gururum yerindeyse biraz da senin sayende. Rahat uyu… Seni Seviyorum baba.”

Doğa Rutkay Kamal: “Bir değil iki değil üç evlatlı baba! Kerimcan, babalık yeteneği diye bir şey varsa o sende var biliyorum! Böyle sıcak, sakin, anlayışlı, dikkatli, dinleyen, anlayan ve her koşula karşın böyle sabırlı olmak yani ne bileyim muhteşem! Anla işte! Ailecek hayranız sana. Emre’m, Piraye’m, Rutkay’ım adına haykırıyoruz ‘Nice güzel günlerimize’ (Bu fotoğrafta bebeler birinci yaşlarına basmıştı, ilk düzgün karemiz diye anılardan bulup çıkardım)
İyi ki varsın!”

Zeynep Bastık: “Babalar Günü’n kutlu olsun benim güzelim”

Murat Boz: “Babam, seni çok seviyorum, iyi ki varsın. Tüm babalarımızın Babalar Günü’nü kutlarım. Allah eksikliğinizi göstermesin, yitirdiklerimizin toprağı bol, mekanları cennet olsun.”

Itır Esen: “Babalar Günü… Çok seneler geçti benim babasızlığımın üstünden. Hasretin tarifi yok! Yaşasaydın, torunlarını, onların çocuklarını görecektin. Her kutlamada sana geleceklerdi, biz hep eksik kaldık. Şimdi rüyalarda buluşuyoruz, bakalım ne zaman kavuşuruz. Rahat uyu iyi kalpli babam.”

Ajda Pekkan: “Tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir