Son dakika: Lukas Podolski’den eleştiri! ‘Galatasaray armasının standartlarında geçmedi’

Galatasaray’ın eski yıldızı Lukas Podolski, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’na ziyarette bulundu. Alman futbolcu, stadyum müzesini gezdikten sonra Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

‘GERÇEK BİR ASLANIM’

Galatasaray’ı ve İstanbul’u çok sevdiğini dile getiren Lukas Podolski, “Harika hissediyorum. Burada olmayı özlemişim çünkü bu stadyumda bu özel taraftarla inanılmaz anılarım bulunuyor. İstanbul’u ve Türkiye’yi çok sevdiğimi herkes biliyor. Benim kulübüm Galatasaray, aynı zamanda ben de gerçek bir aslanım. Geri döndüğüm için mutluyum ancak sezon başlayınca da herhangi bir karşılaşmayı izlemeyi istiyorum. Buradaki atmosferi hissetmeyi arzuluyorum” ifadelerini kullandı.

‘G.SARAY ARMASININ STANDARTLARINDA GEÇMEDİ’

Galatasaray’ın geçtiğimiz sezon gösterdiği performansı değerlendiren Lukas Podolski, “Geçtiğimiz sezon Galatasaray armasının standartlarında geçmedi ancak bu bir spor bazen ait olduğun yerde olamayabilirsin. Umarım önümüzdeki yıl daha iyi bir noktada oluruz ama söylediğim gibi futbolda inişler ve çıkışlar olabiliyor. Galatasaray’ın büyük bir tarihi, kültürü, gücü ve taraftarı var gelecek sene daha iyi olacaktır” diye konuştu.

‘BURADA OLMAK BENİ İYİ HİSSETTİRİYOR’

Kendi hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Alman futbolcu, “Kişisel hayatımda ise değişen bir şey yok. Her şey yolunda. Bir kızım oldu. İki çocuğumla Polonya’da oyunlar oynuyorum. Zamanın, şehrin tadını çıkartıyorum. Uygun zamanlarımda da Türkiye’ye geliyorum. Burada olmak beni iyi hissettiriyor” dedi.

‘YAŞADIĞIM TÜN ANILAR KALBİMDE’

Galatasaray taraftarıyla birlikte kale arkası tribününde maç izlemeyi hayal ettiğini dile getiren Lukas Podolski, “Taraftarlar kulüp için çok önemli. Onlar olmazsa güzel oyun ve atmosfer olmaz. Benim işin önemli olan taraftarla olan iyi bağdır. Ne kadar iyi bir bağ kurulursa kulüp de o düzeyde başarılı olabilir. Dediğim gibi bir maçı kale arkasındaki taraftarlarla izleyip atmosferi hissetmek istiyorum. Galatasaray ve Türkiye’de futbol oynadığım için çok mutluyum. Yaşadığım tüm anılar kalbimde…” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.