Son dakika: Beşiktaş Olağan İdari ve Mali Genel Kurul’da kavga! Tokatlar, hakaretler…

Beşiktaş’ta 2021 yılı olağan ve idari mali genel kurulu Akatlar Spor Kompleksi’nde devam ediyor. Genel kurul üyesi Berk Tunca’nın konuşmasını yaptığı sırada salonda gerginlik yaşandı. Tunca’nın konuşmasının yapmasının ardından üyeler arasında arbede yaşandı.

Tokat atmaya ve karşılıklı hakarete varan kavgalar uzun süre yatışmadı.

Kadın bir üyenin araya girerek öfkeli üyeleri sakinleştirmeye çalıştığı görülürken, küfürler sırasında üyelerin ağzını eliyle kapatmaya çalışması da dikkat çekti.

BERK TUNCA’NIN GENEL KURULDAKİ AÇIKLAMALARI ŞU ŞEKİLDE:

Sayın başkan Ahmet Nur Çebi, taraftar sizden sadece icraat istedi. İcraat, sizin söylediğiniz gibi sadece kapalı kapılar ardından olmuyor. TFF ile mücadele, rakiplerin lobileri ile mücadele camia birliği ile olur. Hakemlerin içindeki çeteyle mücadeleyi sizin yol göstermeniz ile yapabilirdik. Siz bu isimleri açıklayamadınız. Bu hakemleri insan içine çıkamayacak hale getirmeliydik. Tam 14 maçta hakemler Beşiktaş’a operasyon çekti. Adana Demirspor maçıyla başladı. 1 oldu sustuk, 2 oldu sustuk… Biz susmadık da siz sustunuz.

Hakemlere düdük astırdınız, onu da başaramadık. Geri döndüler. Döndükleri gün o kurumlara istifa ettiremedik, siz de istifa etmediniz. Oyuncularımız sahada itiraz edemiyor artık. Anlamadık, nedir bu federasyon sevdası? Beşiktaş’ın menfaatlerinden daha mı üstün bu kişiler? Bir basın toplantısı yapıp ‘Yeter artık!’ diyemedik.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.