Sergen Yalçın’ın yeni adresi şaşırttı!

Beşiktaş’ı 2021’de hem Harika Lig hem de Türkiye Kupası şampiyonu yapan Sergen Yalçın, 9 Aralık’ta misyonundan ayrıldıktan sonra tekrar işbaşı yapıyor. Lakin Yalçın bu sefer saha içerisinde değil kamera karşısında olacak.

Beşiktaş’a 2020-2021 döneminde ikili şampiyonluk yaşatan Sergen Yalçın, geçen dönem ise makûs sonuçların akabinde ekibe veda etmişti. Vazifesi bıraktıktan sonra tatil yapan ve futboldan uzak kalan Yalçın’ın yeni adresi muhakkak oldu.

Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası zaferleri sonrasında Beşiktaş’tan 9 Aralık’ta ayrılan Sergen Yalçın, yorumculuğa geri dönüyor. Bu defa TV kanalında değil, aylık bir mecmuanın Youtube kanalında yorum yapacak olan Yalçın’ın tercihi eleştirildi.

TEKLİFLER GELİRKEN…

Beşiktaş’ı şampiyon yaptığı dönemde büyük beğeni toplayan fakat sonraki dönemde da tenkitlerin gayesi haline gelen Sergen Yalçın’ın yeni dönem öncesi birçok teklif gelmesine karşın teknik yöneticilik yapmayacak olması Beşiktaş taraftarlarını da şaşırttı. Twitter’da paylaşılan fotoğraf sonrasında siyah-beyazlı taraftarlar, Sergen Yalçın’a tenkitte bulundular.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.