Olaylı Johnny Depp-Amber Heard davasında ‘tehdit’ argümanı: ‘Bebeğimi mikrodalgaya atmak istiyorlar’

ABD’li aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard’ün birbirini iftirayla suçladığı davada sona yaklaşıyor. Heard, bir kere daha söz verirken, hislerine hakim olamadığı anlar yaşadı. 

Son olarak Heard, Depp’in açtığı iftira davasında perşembe verdiği tabirde mevt tehdidi aldığını ve  bu tehditleri yapanların bebeğini mikrodalga fırına atmak istediklerini tez etti.

Her gün olmasa da sistemli olarak tehdit edildiğini belirten aktris, şahit kürsüsünde gözyaşlarını tutamadı. Akına uğradığını söylediği için kendisiyle alay edildiğini lisana getiren Heard bu durumun “acı verici, can sıkıcı ve yaşamak zorunda kaldığı en aşağılayıcı şey” olduğunu söyledi.

YAŞANANLARDAN DEPP’İ SORUMLU TUTTU

Tele1’in aktardığı habere nazaran; toplumsal medyada maruz kaldığı aşağılamalardan 58 yaşındaki Depp’i sorumlu tutan 36 yaşındaki aktris, yıllardır aktörden kendisini rahat bırakmasını istediğini belirtti.

Heard’e nazaran Depp’in, hayranlarının toplumsal medya kampanyalarını durdurma kabiliyeti var lakin bunu yapmamayı tercih ediyor. Aktris ayrıyeten kendisini küçük düşürmeye yönelik paylaşımları Depp’in teşvik ettiğini de sav etti.

“BEBEĞİMİ MİKRODALGAYA ATMAK İSTİYORLAR”

Heard kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Beni öldürmek istiyorlar, bebeğimi mikrodalgaya atmak istiyorlar ve bana bunu söylüyorlar. Bu müthiş, acı verici.”

Depp’in hayranları Heard’ün 2018’de rol aldığı Aquaman’in 2023’te vizyona girecek devam sinemasından kovulması için imza kampanyası düzenlemişti. Kelam konusu kampanyaya 4 milyondan fazla kişi dayanak verdi.

Öte yandan Depp’i destekleyenler Heard’ü gündeme getirdiği tezler nedeniyle yalancı diye niteliyor, aktris hakkında iğneleyici toplumsal medya etiketleri açıyor. Mahkemeye de ağır bir ilgi gösteren hayranlar, adliyeye her giriş çıkışta Heard’ü yuhalıyor.

Bununla birlikte davada Heard’ün avukatları Depp’e, eski eşini 2018 üretimi sinemadan attırmaya çalışıp çalışmadığını sordu. Depp, Warner Bros’la bağlantıya geçip Heard’den ayrıldığını söylediğini ve ilerleyen devirde işlerin pisleşebileceği ikazında bulunduğunu belirtti.

Depp, “Warner Bros’a gerçeği iletmek üzere bir sorumluluğum olduğunu hissettim” dedi.

Heard’den 2017’de ayrılan aktör, Aquaman’e dahil edilmeden evvel aktrise kefil olduğunu bildirdi. Heard’ün Aquaman’de rol aldığı sırada Depp de Fantastik Canavarlar (Fantastic Beasts) serisinde yer alıyordu.

Depp tezler nedeniyle sinemanın takımından çıkarılmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.