Klâsik kuyumculuk sanal ortama taşındı

İstanbul Kapalıçarşı, Bizans’tan Osmanlı’ya ve Osmanlı’dan Türkiye Cumhuriyeti’ne altın takı zanaatinde dünyanın kıymetli merkezlerinden birisi oldu.Ve günümüzde dünyanın Vicenza, Hong Kong üzere öbür mücevher üretim merkezleriyle etkileşim ve rekabet halinde öne çıkan bir rol aldı.

Dalın bu tarihselliğinde, Diva Kuyumculuk, Kapalıçarşı’da, Türkiye’nin birinci ulusal ve milletlerarası pazarlama şirketlerinden bir ortaya gelen bir grup ile 1998 yılında kurulmuş; Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına tedarik yapan üretim ve pazarlama firması olarak, müşterisiyle inanç merkezli klasik bağlantı kuran kuyumcuların sağlam tedarikçisi haline geldi.

25 yıllık bölüm tecrübesini online ticaret ile sanal ortama taşıyan Diva Kuyumculuk, Quyumcu.com.tr e-ticaret sitesi ile artık eserlerini direkt tüketicisi ile buluşturarak klâsik kuyumculuğu tekrar tanımlıyor.

#TakHissetYaşa diyerek online ortamda satışa çıkan QUYUMCU eserleri vakitsiz altın takılarla bir arada dört ana koleksiyonuyla, uygun fiyat stratejisi ile tüketicinin yeni kuyumcusu olacak.

Tüketicisini vaktin ruhunu yansıtan tasarım ve etik üretim üslubuyla buluşturacak olan QUYUMCU, klasik olarak müşterisinin altın takıyla bağlantısının bir his ve hayata değen bir ışıltıyla yaşama dileği olduğunu merkeze alarak kurulmuş bir marka olduğunun altını çiziyor. Klâsik olarak altın takının manevi bir bedel sunduğu kadar maddi bir garanti bedeli de taşıdığı dikkate alınarak, QUYUMCU.COM.TR ’de tüketiciye süresiz olarak eserin altın pahasının para iadesi hakkı tanınıyor.

Üretimden satışa kadar her kademede, toplumsal cinsiyet ve ekolojik bedelleri maksat belirleyen Quyumcu, bir altın takının üretim ve pazarlama sürecindeki emeğin kıymetini bilir ve emek sarfeden herkesin hakkını gözeterek iş sistemini oluşturmakta. Kendi iş etiğine verdiği ehemmiyetin birebirini kesin müşterisiyle de kurmayı hedefleyen Quyumcu, her yaş ve cinsiyetten tüketicisinin inancına talip bir marka olduğunun altını çizerek eserlerini quyumcu.com.tr’de satışa çıkardı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.