Kıraç’tan Türk Bayraklı konser! Bursa’yı coşturdu

Bursa’da konser veren ünlü şarkıcı Kıraç, Türk Bayrağı ile herkesi coşturdu. En sevilen şarkıları ile konsere devam eden ünlü sanatçı, “Ayrıştığımızda bizi birleştiren bayrağımız var” ifadesini kullanınca herkesin ayakta alkışlarını kazandı.

Ünlü şarkıcı Kıraç, geçtiğimiz günlerde Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda Bursalı sevenleri ile buluştu. Ay ve yıldızlı Türk Bayraklı hırkasını giyip konsere çıkan ünlü sanatçı unutulmaz bir gece yaşattı. Gecenin en önemli olayı ise tek bir bayrak altında toplanan insanların ayrışmamasına yönelik yaptığı konuşma gündeme oturdu. 

kıraç konseri

USTA SANATÇILAR UNUTULMADI

“Endamın Yeter” şarkısı ile konserine başlayan Kıraç, ara ara konuşmalarıyla konsere renk katarken, sevilen şarkılarını Bursalılar ile birlikte seslendirdi. Dinleyicilerden katılmasını isteyen Kıraç, Barış Manço ve Cem Karaca gibi büyük isimlerin şarkılarını da seslendirdi. 

kıraç ve türk bayraklı hırkası

“ORTAK BİR BAYRAĞIMIZ VAR”

Şarkıcı Kıraç, ay-yıldızlı hırkasını giyerek “19 Mayıs’ı yeniden yaşayalım” çağrısında bulundu. Kıraç “Her ideolojiden var aslında. Maalesef çok fazla, son yıllarda ayrıştığımızı görüyorum ama nerede birleşiyoruz? Bayrağımızı çok seviyoruz. En azından ortak bir bayrağımız var. Şimdi o marşlardan birini söyleyeceğim. Küçüklüğümde çok sevdiğim, beni belki de buralara getiren bir kahramanlık türküsü var. Şimdi onu söyleyeceğiz. Onu kliplendirdik. Bugün ama burada dördüncü defa söyleyeceğiz, hep canlı söyledik.” ifadelerini kullandıktan sonra Tuna Nehri şarkısını söylemeye başlayınca konser alanındaki dinleyicilerden tam not alırken, sosyal medyada paylaşılarak gündeme oturmayı başardı.

kıraç

kıraç konser alanı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.