İşte Haftanın En Çok Yükselen 5 Altcoin’i ve Beklentiler!

Kripto analisti Valdrin Tahiri, 24 Haziran’dan 1 Temmuz’a kadar en fazla artan beş altcoin projesine bir göz atıyor. Analist, COMP’un azalan bir paralel kanal içinde işlem gördüğünü söylüyor. Öte yandan analiste göre, DOGE alçalan bir direnç çizgisinin altında düştü. Analist, APE’nin ise alçalan bir direnç çizgisinden çıktığını belirtiyor. Valdrin Tahiri’nin analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

İlk altcoin Compound (COMP) %8,61 artış kaydetti

COMP, 26 Haziran’da beş dalga yukarı hareketi tamamlamasından bu yana düşüyor. Düşüş, alçalan paralel bir kanalın içinde tutuluyor. Bu da genellikle düşüşün düzeltici olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, kanaldan bir kopuş olması muhtemel.

Eğer biri gerçekleşirse, bir sonraki en yakın direnç, Haziran ayının başından beri ulaşılmamış bir seviye olan 68 dolarda olacak. COMP, basın zamanında 46,60 dolardan işlem görüyor.

The Sandbox (SAND) %3,76 artışla ikinci altcoin

28 Haziran’da SAND, 19 Haziran’dan bu yana yürürlükte olan artan bir destek çizgisinden ayrıldı. Aşağı yönlü hareket, fiyatı aynı zamanda 0,618 Fib. geri çekilme destek seviyesi olan 0,97 dolar yatay destek alanına taşıdı.

Ardından SAND fiyatı sıçradı (yeşil simge) ve keskin bir yukarı hareket başlattı. Şu anda 1,15 dolarda dirençle karşı karşıya. Bu seviyenin üzerinde bir kırılmanın artış oranını hızlandırması mümkün.

Justin Sun’ın Tron’u (TRX) %2,13 arttı

30 Haziran’da TRX fiyatı, 17 Haziran’dan beri işlem gördüğü yükselen paralel bir kanaldan düştü. Şu anda, direnç (kırmızı simge) olarak doğrulama sürecinde.

Kanalın önceki destek çizgisi de 0,066 dolarlık yatay direnç alanıyla çakışıyor. Fiyat reddedilirse, en yakın desteğe doğru 0,0585 dolardan düşmesi muhtemel.

Popüler meme coin’i Dogecoin (DOGE) %1,12 yükseldi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere DOGE, 18 Haziran’dan beri artış kaydediyor. Yukarı hareket 27 Haziran’da 0,078 dolara kadar yükseldi. DOGE, 10 Mayıs’tan bu yana inen bir direnç çizgisi tarafından dördüncü kez reddedildiği için daha sonra düştü. Altcoin için 0,072 dolar yatay direnç alanı.

Bu nedenle, DOGE fiyatı her ikisinden de çıkmayı başarana kadar, trend boğa olarak kabul edilemez.

Son altcoin Apecoin (APE) %0,45 arttı

Popüler metaverse coin’i APE, 15 Haziran’dan beri artıyor. 27 Haziran’da alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Öte yandan, üç gün sonra destek olarak doğrulamak için geri döndü (yeşil simge).

Bu, yukarı hareketin devam etmesine yol açarsa, en yakın direnç alanı 5,40 dolar olacaktır. Bunun üzerinde bir kırılmanın artış oranını hızlandırması mümkün.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.