Hadise’nin akabinde Çağla Şıkel de ‘psikolojik şiddet gördüm’ dedi

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in ayrılığı magazin gündeminde ik sırada yer aldı.

Ayrılma nedenini “Psikolojik şiddet gördüm” biçiminde açıklayan Hadise, boşanma davası açtığını duyurmuştu.

Konuya ait bir açıklama da ÇağlaŞıkel’den geldi.

Ünlü model ve oyuncu Şıkel, Bursa’da marka yüzü olduğu mağazanın açılışına katıldı.

Aşk savlarına cevap verdi

Davetlilerle yakından ilgilenen Şıkel, bir mühlet sonra basın mensuplarının karşısına geçti.

Burada soruları yanıtlayan hoş oyuncu, Tolga Akiş ile aşk argümanlarına cevap verdi.

“Hayatımda kimse yok”

Şıkel, “Sorulmadan yapıldığı için haberler, bu manada çok kırgınım. Keşke sorulsaydı ve haber yapılsaydı da benim ailem, beni sevenler, arkadaş etrafım maruz kalmış olmazdı. Haber yapıldıktan sonra sorulması bence çok saçma bir şey. Fakat hayatımda kimse yok. Geçen gün de bir arkadaş ortamında daima birlikteydik, Burak vardı, Tolga vardı Edis vardı. Biz daima görüşen insanlarız. Bu türlü bir şey asla olamaz. Sormadan inatla bu türlü bir şeyi yazmaya devam ediyorlar. Buyurun yazsınlar. Bu benden bir şey götürmez, bana bir şey getirmez. Zira palavra, olmayan bir şey, var olmayan bir şey. Bu senaryotik bir şey, bu sebeple de beni zerre kadar ilgilendirmiyor bu yazılanlar.” diye konuştu.

İtirafta bulundu

Psikolojik baskı gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açan Hadise’yle ilgili fikirlerini de lisana getiren Çağla Şıkel, samimi bir itirafta bulundu.

“Ben de ruhsal şiddete maruz kaldım”

Ünlü model, “Ben hiç fizikî şiddet yaşamadım, kimse de yaşamasın. Lakin ruhsal şiddeti farkında olmadan birbirimize, ailemize uyguluyoruz. Ben de ruhsal şiddete maruz kaldım lakin bunu çok sonradan fark ettim. Münasebetiyle her alakada empati kurmak önemli” sözlerini kullandı.

ÖTe yandan genç model geçtiğimiz aylarda Didem Sarı’nın, eski eşi İzzet Antebi ve yakın arkadaşı Çağla Şıkel’in iletilerini ifşa etmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.