Fatih Erbakan’dan ‘LGBT’ çıkışı!

Yeniden Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan, “Aile toplumun sigortasıdır. LGBT sapkınlığı dış güçler eliyle toplumumuzun tabanına bir dinamit olarak yerleştirilmek isteniyor. Cinsiyetsiz ailesiz bir toplum isteniyor. Bu LGBT sapkınlığına bu topraklarda geçit vermeyeceğimizi bununla çaba edeceğimizi bütün Türkiye’ye ilan ediyoruz” dedi.

Yeniden Refah Partisi başkanı Fatih Erbakan, partisinin Şanlıurfa Vilayet Başkanlığı binasında basın mensuplarıyla bir ortaya geldi. Doğu ve Güneydoğu’da, bölge beşerinin asırlar uzunluğu emperyalizmin oyunlarını bozduğunu belirten Erbakan, önümüzdeki devirde de atılacak maddi ve manevi kalkınma ataklarıyla mevcut meselelerin çözülebileceğini söyledi.

Toplumdaki manevi dertleri çözmek işin 4 evreli bir planın yürürlüğe konulması gerektiğini belirten Erbakan, hususları şöyle sıraladı:  

“Birinci olarak eğitim sistemi ve müfredatın kesinlikle ıslah edilmesi gerekiyor. Materyalist ve dünyacı bir müfredat gençlerimizi perişan ediyor. Bilimsel kalitesi yüksek bir jenerasyon yetiştirirken, tıpkı vakitte ahlaki ve manevi kalitesi yüksek bir jenerasyon yetiştirecek bir müfredat hayata geçirilmeli. İkinci adım olarak medyanın kesinlikle ıslah edilmesi lazım. Yarış programları, diziler, fiyatlı dijital ortamlar gençlerimizi felakete sürüklüyor. Yalnızca müstehcenlik değil iktidara yakın kanallarda yayınlanan dizilerde dayatılan hayatlar gençlerimizi zehirliyor. Üçüncü olarak Aile ve Toplumsal Siyasetler alanındaki yasa ve siyasetlerin düzenlenmesi lazım. Batıdan ithal bayanı koruyacağım derken yuvaları yıkan 6284 sayılı kanun üzere kanun ve düzenlemelerin kaldırılması. Son olarak da ahlaki çöküntünün, ailelerin dağılmasının ve pek çok düşüncenin başında ekonomik kriz ve yoksulluk geliyor. Bu alanda atılacak adımlar da çok ehemmiyet arz etmektedir.”

‘LGBT SAPKINLIĞINA GEÇİT VERMEYECEĞİZ’

Erbakan, maddi kalkınma ataklarının yanında manevi kalkınmanın da ehemmiyetini vurgulayarak, “Aile toplumun sigortasıdır. Ailenin ortadan kalkması demek her türlü felaketin gelmesi demektir. Uyuşturucu kullanımının yaygınlaşması ve kullanım yaşının düşmesi çok büyük bir sorun. Gençler uyuşturucunun pençesinde. Deizm, ateizm üzere felaketler gençler ortasında almış başını gidiyor. Tıpkı vakitte da LGBT sapkınlığı dış güçler eliyle toplumumuzun tabanına bir dinamit olarak yerleştirilmek isteniyor. Cinsiyetsiz ailesiz bir toplum isteniyor. Bu LGBT sapkınlığına ecdat yadigarı, İslam’a bin sene bayraktarlık etmiş bu topraklarda geçit vermeyeceğimizi bununla uğraş edeceğimizi bütün Türkiye’ye ilan ediyoruz. Para kaybedebilirsiniz tekrar kazanılır fakat bir kuşağı kaybederseniz bir daha geri getirebilmeniz mümkün olmaz” dedi.

KAYNAK: DHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.