Ethereum tabanlı işlemler artık oldukça ucuz!

Ethereum ( ETH ) blok zinciri, ağı Proof-of-Stake ( PoS ) protokolüne geçirmeyi amaçlayan ve devam eden geliştirmeler arasında birkaç dönüm noktasına ulaşmaya devam ediyor. Ethereum tabanlı işlemlerin Aralık 2020’den bu yana en ucuz dönemine ulaşmış olması da bunlardan biri.

Ethereum tabanlı işlemler artık oldukça ucuz!

Kaiko’nun 4 Ağustos’ta Finbold ile paylaştığı araştırmasına göre ağ, Ağustos 2022 itibariyle, Aralık 2020’den bu yana en düşük seviye olan 3 dolarlık en düşük ortalama işlem ücretlerini kaydetti.

İşlem ücretleri, Bored Ape Yacht Club arazi satışıyla bağlantılı olarak Mayıs 2022’de neredeyse 200 dolara ulaşmıştı.

Ethereum tabanlı işlemler artık oldukça ucuz!

ETH’nin benimsenmesini sağlamak için işlem ücretleri bilerek mi düşürüldü

İşlem ücretlerindeki düşüş, topluluk daha önce yasaklayıcı olarak kabul edilen ücretle ilgili endişelerini dile getirdikten sonra Ethereum ağı için bir rahatlama oldu. Sonuç olarak, düşük ücretlerin, merkezi olmayan finans ( DeFi ) ve değiştirilemez tokenler ( NFT ) gibi sektörlerde ağın benimsenmesini sağlaması muhtemeldir.

Ethereum, Birleşme öncesinde toplanıyor

Ethereum ekibi Merge için bir güncelleme paylaştığından, kripto para birimi hafif kazançlar elde etti ve analistler yükseltmenin ikinci sıradaki kripto para birimini yeni zirvelere taşıyacağını tahmin ediyor.

Finans analizleri ile bilinen Finbold’un raporuna göre, Birleştirme kullanıma sunulduğunda, Ethereum’u küresel kurumsal düzeyde bir varlığa iten bir katalizör görevi görecektir. Özellikle, Merge’nin potansiyeli, Ethereum’un belirli metriklerde Bitcoin’i ( BTC ) yenmesine yardımcı oluyor gibi görünüyor.

Varlık Ağustos ayında hafifçe düzelmiş olsa da, genel piyasa hissi, Ethereum’un beklentileriyle ilgili olarak yükselişini sürdürüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.