Eski eşini evvel darp etti, sonra bıçakladı

Aksaray’da bir kişi kendisiyle konuşmak istemeyen eski eşini apartmanda evvel darp etti, sonra da bacağından bıçaklayarak yaraladı. Komşuların müdahalesiyle vefattan dönen bayan hastaneye kaldırıldı.

Olay, Büyük Bölcek Mahallesi Bölcek Caddesi’nde bulunan Öğretmenler Apartmanı’nda meydana geldi.

Edinilen bilgiye nazaran, yabancı asıllı eski eşi Zahra H. (30) ile konuşmak isteyen Mesud Ç. (32), kendisiyle konuşma istediğini reddetmesi üzerine işten çıkan eski eşini takip etti. Oturduğu konuta kadar takip eden yabancı asıllı Mesud Ç. eski eşinin apartmana girmesi üzerine gerisinden apartmana girerek bayana saldırdı.

KADINI BIÇAKLADI

Kadını bir müddet darp eden Mesud Ç. belindeki bıçağı çıkartarak bayanı bacağından bıçakladı. Bu sırada çığlıkları duyan apartman sakinlerinin müdahalesiyle Mesud Ç. süratle olay yerinden kaçtı. Komşular tarafından durum 112 Acil Davet Merkezine bildirildi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımları sevk edildi.

Kısa müddette olay yerine gelen 112 Acil Yardım takımları yaralı bayana birinci müdahaleyi olay yerinde yaptı. Yaralı bayan daha sonra ambulansa bindirilerek Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan bayanın durumunun yeterli olduğu öğrenilirken polis grupları kaçan eski kocanın peşine düştü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.