Emre Belözoğlu’ndan Fenerbahçe itirafı

Medipol Başakşehir Teknik Yönetici Emre Belözoğlu, katıldığı bir söyleşide mesleği ve Fenerbahçe’ye dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

2020-2021 döneminin son 10 haftasında Fenerbahçe’nin yollarını ayırdığı Erol Bulut’tan vazifesi devralan ve 1 hezimet ile dönemi tamamlayan Emre Belözoğlu, geride bıraktığımız dönemi ise Başakşehir’de 4. sırada bitirdi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi biletini aldı.

Fenerbahçe’ye bir gün geri dönmek istediğini belirten Belözoğlu, “Bazıları yarım kalmış öykü diyor lakin benim için Fenerbahçe hiçbir vakit öykü olmadı, hayatın ta kendisi oldu. Teknik yöneticilikte daha çok geliştikten, daha donanımlı hale geldikten sonra inşallah tekrar Fenerbahçe’de çalışmak isterim” dedi.

“ARDA’DA GÖRDÜĞÜM YETENEK HİÇBİRİMİZDE YOKTU”

Fenerbahçe’nin genç yeteneği Arda Güler hakkındaki görüşlerini de lisana getiren genç çalıştırıcı, “Ben Fenerbahçe’de sportif yöneticiyken Arda Güler ile kontrat imzaladık. Tahminen çok argümanlı olacak lakin ben de çok yetenekliydim, Tugay Kerimoğlu da çok yetenekliydi fakat Arda Güler’de gördüğüm yetenek hiçbirimizde yoktu. Çok daha özel bir yetenek” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.