Ebru Şallı’dan Uğur Akkuş açıklaması! ‘Lütfen beni de anlayın’

Ebru Şallı ile Uğur Akkuş, 2019’da Çırağan Sarayı’nda hayatlarını birleştirmişti. Ünlü çift ile ilgili geçtiğimiz ekim ayında şoke eden bir haber gündem olmuştu. Akkuş’un, eşi Şallı’yı seyir halindeki araç içinde darp ettiği öne sürülmüştü. İkili, çok konuşulan iddiayı reddetmişti.

BOŞANIYORLAR MI?

Geçmişte yaşadıkları krizleri atlatıp beraberliklerine bir şans daha veren Ebru şallı ve Uğur Akkuş’un, bu kez fikir ayrılıkları nedeniyle boşanma noktasına geldiği belirtildi.

“HER ŞEYİN HAYIRLISI OLSUN”

Ayrılık iddiası sonrası gözlerin çevrildiği eski mankenden çarpıcı bir açıklama geldi. Henüz boşanma davası açmadığını vurgulayan Ebru Şallı, evliliğinin bitme noktasına geldiği dedidokusunu ise kabul etti:

Çıkan haberlere istinaden bunları yazmak istedim. Henüz açılmış herhangi bir boşanma davası yoktur. Her evlilikte olduğu gibi zaman zaman biz de fikir ayrılıkları yaşıyoruz. Hepsi bu. Her şeyin hayırlısı olsun.

“ÖNCELİKLİ AMACIMIZ ÇOCUKLAR”

Ebru Şallı, önceki gün Bebek’teydi. Enerjisinin yüksek olduğu görülen eski manken, “İşleri toparlıyoruz. Yarın da Hatay’a gideceğim. Güzel bir vakit geçireceğiz çocuklarla. Çocuklar ile vakit geçirmemiz önemli, öncelikli amacımız o” şeklinde konuştu.

“ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKIYOR”

2020 yılında vefat eden oğlu Pars’ın ölüm yıl dönümü olduğunu söyleyen Ebru Şallı, “Ateş düştüğü yeri yakıyor. Benim ne demek istediğimi bunu yaşayan anneler anlayacaktır sadece. Hatay’a gideceğimiz tarih de bu tarihe denk geldi” dedi.

“ŞU ANDA AYRILIK YOK”

Geçtiğimiz haftalarda Uğur Akkuş ile ayrılacağına dair haberler çıkan ünlü isim, “Şu anda bir şey yok. Devam ediyoruz. Ben sürekli böyle anılmak istemiyorum. Lütfen beni de anlayın. Bir durum olursa bilginiz olacaktır” şeklinde konuştu. Şallı, daha sonra aracına binerek oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir