Beşiktaş’tan, Abdülkerim Bardakcı teklifi: Salih Uçan+2 milyon euro

Yeni dönem için alternatifli bir takım oluşturmak isteyen Beşiktaş, arayışlarını sürdürüyor. Siyah beyazlılar, pazar günü yapılacak seçim sonrasında transfer çalışmalarına sürat verecek.

BEŞİKTAŞ’TA BİRİNCİ AMAÇ ABDULKERİM BARDAKCI

Savunmasını güçlendirmek isteyen Beşiktaş’ın birinci amacı, İttifak Holding Konyasporlu Abdülkerim Bardakcı. Teknik yönetici Valerien Ismael, 27 yaşındaki futbolcunun transferine onay vermiş durumda. Üçlü savunma oynatan Fransız çalıştırıcı, Abdülkerim’in gruba kazandırılmasını istiyor.

2 MİLYON EURO + TAKAS

Trtspor’un haberine nazaran; Beşiktaş, İttifak Holding Konyaspor ‘a geçtiğimiz haftalarda 2 milyon avroluk teklif sunmuştu. Yeşil beyazlılar ise bu teklifi kâfi bulmadı.

Beşiktaş, önümüzdeki günlerde yeni bir teklifle Konya takımının kapısını çalacak. Siyah beyazlıların, 2 milyon avronun yanı sıra oyuncu takasıyla Abdülkerim’in transferini bitirmeye çalışacağı öğrenildi.

SALİH UÇAN TAKASTA KULLANILACAK

Beşiktaş’ın, takasta kullanılacak isimler konusunda İttifak Holding Konyaspor’a alternatifli bir liste sunacağı tabir edildi. Listede Salih Uçan’ın da olacağı gelen haberler ortasında.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.