Alişan, Hakkında Çıkan Millet İttifakı Yorumu Karşısında Çılgına Döndü: ‘Benim Vatanım Belli Oğlum!’

Şu sıralar magazin dünyasının en dikkat çeken isimleri arasında yer alan şarkıcı Alişan, hakkında yapılan bir haber karşısına adeta deliye döndü. “Şarkıcı Alişan’dan Millet İttifakı’na ‘Olur da iktidara gelirseniz beni Türk vatandaşlığından çıkarın” başlıklı haberi gören Alişan açtı ağzını yumdu gözünü…

Şarkıcı Alişan, Buse Varol ile sürdürdüğü evlilikle zaman zaman magazin gündeminin konuşulan isimleri ardında yer alıyor.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça gözleri üzerine çeken ünlü şarkıcının Twitter’da yaptığı son paylaşım gündeme bomba gibi düştü.

Hakkında yazılan haber başlığını görünce kendisine hakim olamayan Alişan resmen açtı ağzını yumdu gözünü…

Alişan hakkında yazılan ‘Millet İttifakı’na ‘Olur da iktidara gelirseniz beni Türk vatandaşlığından çıkarın’ başlıklı habere karşısında deliye döndü.

“Gerçekten şerefsizsiniz, adisiniz, haysiyetsizsiniz… Her seçimde bunu yapmaktan bıkmadınız. Kime demişim bunu? Benim bir tane vatanım var ve vadem dolduğunda vatanımda öleceğim.”

Alişan paylaşımına ”Benim Sn Cumhurbaşkanına olan sevgimi ve saygımı herkes bilir. Bunu da söyleyeyim.” notunu da ekledi.

Ardından bu haberi yayınlayan sitenin adını da paylaşan ünlü şarkıcının ‘Bu pkk’lı piç yaymış heryere..Benim vatanım belli oğlum senin vatanın neresi şerefsiz!!!’ sözleri ise herkesi şoke etti.

Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Hepinizi yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir