ABD’de bir aile aynı rakamlarla üç kez piyango kazandı

ABD’nin Massachusetts eyaletinde bir aile, 22 Mart’tan bu yana aynı rakamları oynayarak üç kez piyango kazandı.

Independent Türkçe’nin aktardığına göre, 22 Mart’ta oynadığı piyangodan 100 bin dolar kazanmasının ardından, “Biri benimle dalga geçiyor” diye düşündüğünü söyleyen Tricia Johnson, 10 Nisan’da aynı rakamlarla bir kez daha oynamaya karar verdi.

Johnson, aynı rakamlarla yeniden 100 bin dolar daha kazandı. CBS Boston’a konuşan talihli, “Bu iki kez yıldırım çarpması gibi” dedi. Ödülü ikinci kez kazandıktan sonra duruma inanamadığını belirten Johnson, eşinin yanına giderek rakamları kontrol ettirdiğini söyledi.

Ancak 10 Nisan’da aynı rakamlarla piyango oynayan sadece Tricia Johnson değildi. Johnson’ın oğlu John da aynı gün, daha önce ikramiye isabet eden aynı rakamlarla piyango oynamaya karar vermişti.

Böylece ailenin toplam elde ettiği ikramiye 300 bin dolara kadar yükseldi. Tricia Johnson yaşadıkları sevinci, “Sadece güldük, ağladık ve birbirimize sarıldık” sözleriyle anlattı.

Garsonluk ve okul servisi şoförlüğü yapan Johnson, ailesinin geçimini sağlayacak ek paraya sahip olduğunu için çok mutlu olduğunu sözlerine ekledi. Talihli kadın, bundan sonra piyango oynamayacağını çünkü artık kazanamayacağından emin olduğunu söyledi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir