82 ülkede 411 mağaza

Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatörü Osman Arar, Damat, Tween ve D’S Damat markalarının teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek dünya moda perakendesinde yükselişini sürdürdüğünü söyledi.

Modaya yön veren İtalya başta olmak üzere İspanya, Rusya, Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi dünyanın 82 ülkesinde 411 mağazaya sahip olduklarını kaydeden Arar, sürdürülebilir üretim yöntemleri ve yeni teknolojik gelişmelerle tasarlanan, ultra hafifliği sınırsız performansla buluşturan koleksiyonlarını global müşterilerinin beğenisine sunduklarını kaydetti.

Arar; Damat, Tween ve D’S Damat koleksiyonlarına yaptıkları dijitalleştirme yatırımlarıyla ne kadar doğru bir adım attıklarına bir kez daha tanık olduklarını belirterek, şunları söyledi:

“Yeni teknolojik gelişmelerle tasarlanan, ultra hafif ve sınırsız performansın birleşimi koleksiyonlarımızı global müşterilerimizle buluşturuyoruz. Damat markamızın İtalya’nın Biella bölgesinde üretilen lüks ve premium kalitedeki kumaşlardan oluşan koleksiyonumuzu dünyanın dört bir yanına sunuyoruz. Çağdaş markamız olan Tween de günün çizgisini takip eden kalıplar, modeller ve renklerle dikkat çekiyor. D’S Damat markamız ise farklı alanlar için zengin seçenekler sunarak bir erkeğin gardırobunun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte bir koleksiyon vaadediyor. Modadaki öncü ve yenilikçi adımlarımız, ülkemizin algısını da olumlu etkiliyor.”

2023 sezonuza hazır

Orka Holding’den yapılan açıklamada, Damat koleksiyonunun lüksün tanımını yeniden yorumladığı belirtilerek, 2023 ilkbahar ve yaz sezonu için ‘D – Tech’ adlı ‘fark yaratan yeni bir koleksiyon’ hazırlandığı kaydedildi. D – Tech koleksiyonunda yer alan ürünlerin, kalıpların esnediği ve kumaşta konforun ön planda olduğu, performansa dayalı 7/24 fonksiyonel stili, ultra hafif, esnek ve ütü gerektirmeyen dinamik yapısıyla öne çıktığı ifade edildi. Teknolojik gelişmelerden faydalanarak üretilen coolmax elyafı, UV ışınlarından, lekelerden ve bakterilerden korunmayı mümkün kılıyor. Ayrıca teri dışarı atarak hızlı kuruma özelliğine sahip olan coolmax; rahatlık, yumuşaklık ve serin tutma özelliklerini de barındırıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.